19 січня – благодійний вечір в Бібліотеці


19 січня Бібліотека прийматиме гостей:

Києво-Могилянська академія проводить перший благодійний вечір та тихий аукціон сучасного українського мистецтва для збору коштів на замовлення і розробку архітектурного проекту реставрації Староакадемічного  (Мазепиного) корпусу, де нині розміщена наша Дослідницька бібліотека.  Придбавши квиток, можна буде  долучитись до приємного спілкування, подивится Бібліотеки,  взяти участь в аукціоні сучасного українського мистецтва та лотереї від посольств європейських держав в Україні і насолодитись виступом Олега Скрипки та New Era Orchestra.

Попередній перегляд лотів аукціону вже діє в Бібліотеці, а  електронний каталог аукціону тут –  (http://www.ukma.kiev.ua/1stor/blago_proekt/index.html)

Замовити квитки та отримати додаткову інформацію можна за телефоном/ факсом  044 463 71 12;  044 425 15 43 чи за електронною адресою balatska@ukma.kiev.ua; myronovaiv@ukma.kiev.ua

Advertisements

One thought on “19 січня – благодійний вечір в Бібліотеці

  1. Свій внесок на етапі підготовки та проведення заходу вже зробили 79 благодійників! У ході підготовки та проведення першого благодійного вечора зібрано 552 тис. 660 грн. Всі учасники, які оплатили квитки на благодійний вечір, придбали твори мистецтва на аукціоні, вже поклали власні цеглинки у реалізацію цього масштабного проекту. Перші внески зробили компанії:Драгон Капітал, Райффайзен Банк Аваль, БДО в Україні, Києво-Могилянська фундація Америки. Також зробили внески Українське видавництво в Чікаго та приватні особи з України та США.
    Джерело: http://www.ukma.kiev.ua/news/news_detailed.php?id=1843

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s