Новини з семінару 27 січня.


27 січня в Могилянській бібліотеці відбувся 14-й  Міжнародний науково-практичний семінар «Інформаційні ресурси для науки та освіти» , співорганізаторами якого крім НаУКМА,   були проект ELibUkr та Українська Бібліотечна Асоціація (Секція університетських бібліотек).

Програма семінару та Виступи учасників –

на сайті Бібліотеки – http://www.library.ukma.kiev.ua/index.php?id=368&tx_ttnews[tt_news]=432&tx_ttnews[backPid]=1&cHash=4ee0b530d6

та проекту – http://www.elibukr.org/uk/novini/v-naukoviiy-biblioteci-naukma-27-sichnya-2011-roku-vidbuvsya-naukovo-praktichniiy-seminar-informaciiyni-resursi-dlya-nauki-ta-osviti.html

У семінарі взяли участь 65 осіб з України, США, Польщі: координатори проекту ELibUkr в університетах, бібліотекарі та фахівці в інформаційній сфері, науковці, видавці, представники компаній, що займаються постачанням наукових баз даних та програмних продуктів для управління електронними ресурсами.  Обговорювалися актуальні проблеми створення, використання та управління електронними ресурсами в бібліотеках.

 

Advertisements

3 thoughts on “Новини з семінару 27 січня.

  1. Дякую, дівчата , як завжди , молодці – попереду!
    Для себе взяла з семінару:
    1. Потрібно використовувати ПЗ для керування колекцією електронних ресурсів та для створення єдиного вікна пошуку по всіх базах даних.
    2. Кожний документ в репозитарії треба відобразити записом в електронному каталозі.

  2. На семінарі мало уваги було приділено безпосередньо установці ПЗ та додавання до репозитарію матеріалів. Ідея створення єдиного інтерфейсу пошуку для всіх електронних ресурсів бібліотеки (будь-якої) дуже актуальна.

    • Пане Андрію, науково-практичний семінар мав на меті узагальнення досвіду. Конкретні технології, процедури, технічні деталі потребують іншого формату заходу. Якщо є необхідність, звертайтесь, допоможемо.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s