Бібліотеці НаУКМА -19 років


Сьогодні Нашій Бібліотеці – 19 років!

Бібліотека відродженого університету “Києво-Могилянської академії” була заснована 1 лютого 1992 року.

Ми пройшли шлях від першої книжки до поважної та авторитетної колекції:  663 793 друкованих томів та 332 294 назв електронних ресурсів. Наші користувачі мають змогу працювати у 10 бібліотеках на території університетського містечка, що цілісно називаються “Могилянська Бібліотека”.  Ми поважаємо своїх користувачів, і віримо, що потрібні їм!

 

Advertisements

4 thoughts on “Бібліотеці НаУКМА -19 років

 1. Шановні колеги!
  Прийміть найщиріші вітання і побажання процвітання і значних досягнень у справах, які ви започаткували, а запорукою процвітання буде Ваша енергійність, цілеспрямованість та бажання досягти нових висот!!!

 2. З 19-літтям тебе, Бібліотеко!

  Забудь, Подруго, сивину на скронях!
  Хай пам’ять збереже лиш мудрість літ!
  І вже, як народжена вдруге, збережи крізь століття політ!

  Кожна людина, як користувач бібліотечних послуг, має свій ідеал бібліотеки, так би мовити – «бібліотеку своєї мрії». Інколи читачам-користувачам бібліотечних послуг таланить: вони отримують «бібліотеку своєї мрії». До таких, без сумніву, належать усі, хто так чи інакше пов’язав свою долю з бібліотекою університету «Києво-Могилянська академія».
  Так само і бібліотеки – як люди: у кожної своя доля. Та доля кожної бібліотеки тісно пов’язана з людиною-організатором: тією яка її започаткувала, тією яка її будувала, і тією яка її веде по життю. Інколи бібліотеці таланить: вона отримує керівника, окриленого власною метою: створити користувачам бібліотечних послуг «бібліотеку їхньої мрії».
  Бібліотека університету «Києво-Могилянська академія» таку людину сьогодні має. Саме тому у користувачів бібліотечних послуг Могилянки їх бібліотека є тією реальністю, яка є втіленням їх мрії. Безумовно!
  І хай так буде завжди!
  З повагою, –
  провідний бібліотекар
  Дніпропетровської консерваторії ім. М.Глінки
  Ольга Дякун
  1 лютого 2011 року

 3. Спасибі, пані Олю! Ще ніякої “сивини на скронях”! Могилянська бібліотека молода і енергійна! Нам же 19 років (хоча водночас і майже 400:-)

 4. Дякуємо, люба бібліотеко, що ти така цікава, розумна, багатогранна, всеохоплююча, така доступна, зручна, завжди тепла і привітна! Дякуємо, що працюєш для нас з ранку до ночі, що дозволяєш і почитати, і поспати 🙂 Дякуємо, що терпиш нашу непунктуальність й іноді безводповідальність, що пробачаєш і попри все допомагаєш. Вибач нам все, що робили не так і не вчасно: такі ми є, і знову так робитимемо. Але знай, що цінуємо тебе і кожну людину, що працює в твоїх стінах чи навчається.
  Зі святом, люба подруго! Довгих років процвітання, незліченних фондів і слухняних користувіачів! =)
  З повагою,
  Фенівці і всі-всі-всі

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s