Свято закоханих в Бібліотеці=Свято закоханих в Бібліотеку!


Шановні Могилянці й друзі Могилянки!

Бібліотека вітає всіх з Днем Святого Валентина і запрошує на побачення до цікавих книжок!

В Філологічній бібліотеці до Свята організовано книжкову виставку художніх творів про Кохання. Презентовані поетичні та прозові твори сучасних українських письменників, назви  книг говорять самі за себе : «Біла любов», «Спасибі тобі, моє кохання», «Поезія кохання», «Непрохане кохання», «Симфонія кохання», «Літургія кохання. Антологія української любовної лірики кінця ХІХ- початку ХХІ століття», «Біла книга кохання», «Чари кохання», « Золоті джерела кохання» та ін.

Запрошуємо Вас також поділитися з нами Вашими фотографіями «Love@Your Library”, кращі з них як завжди ми розмістимо в нашій фотогалереї на сайті. Фото надсилати на адресу: library@ukma.kiev.ua

Вітайте коханих, і  не забудьте привітати і Бібліотеку:-) “Валентинки” Бібліотеці (і бібліотекаркам:-) приймаються: електронні на поштову е-скриньку (чи коментарі на сторінці Бібліотеки у Facebook), написані-намальовані – в скриньку при вході до Бібліотеки Антоновичів.

Зі Святом!

Advertisements

7 thoughts on “Свято закоханих в Бібліотеці=Свято закоханих в Бібліотеку!

 1. Доброго дня, шановні творці блогу бібліотеки Могилянки та всі її співробітники!
  Мені подобається, як вишукано й доцільно Ви освоюєте те, що може працювати на добро, якщо підійти до цього з розумом і творче.

  Щиро вітаю Вас, зичу любові, натхнення й успіхів!
  Зараз відправлю Вам пару валентинок 🙂

  З повагою, Ольга

 2. Доброго дня, ваш блог бере участь у конкурсі блогів.
  Дозвольте декілька зауважень:
  -хотілося б бачити весь архів блогу, а не тільки останні дописи
  -кнопки соц.мереж для молоді дуже важливі
  -тегі або рубрики вітаються-хочеться підписку на коментарі, бо інакше невідомо, що там пишуть.

  Можливо, якщо залучити студенство до обговорення, яким буде блог і до співавторства, було б дуже цікаво. Щодня у КМА відбувається безліч подій, які доречні саме на блозі, а не на сайті. Я не дивилась, чи є у студентів якийсь неофіційний студентський вісник, але, можливо, блог міг би бути тією самою …стінною газетою )))

  Бажаю успіхів,
  експерт першого національного конкурсу блогів Наталія Мірошніченко

 3. Спасибі, пані Наталю! Власне обидва моїх блоги, як Ви зрозуміли:-) є поки що експериментом, і в формі подачі інформації-новин та спілкування з читачами-колегами, і у випробовуваннях технічних можливостей (на Блоггері та Вордпресі, от якби поєднати переваги і позбутися недоліків обох одночасно:-) . Бібліотечний блог та сайт бібліотеки – ще одна площина дослідження, що і як має перетинатися, що специфічного… Власне, поки є час і натхнення на експеримент:-), не впевнена, що по поверненні до рутинних щоденних справ (вже в травні) зможу підтримувати всі ці речі сама… І все ще не певна, що потрібні обидва блоги, і бібліотечний, і авторський… Може звести в один? Ок, вимальовуються функції потроху, можливо, до бібліотечного по поверненні підключатиму співавторів-колег і студентів. Ваші зауваження – слушні, дякую! Хоча, сторінка Бібліотеки у Фейсбуці ” збирає” більше прихильників, відгуків та “швидше” реагує на новини, тому для новинних повідомлень краще шукати “нішу” там, думаю, а як Ви?

 4. Все ж таки інший Ваш блог більш про відкритий доступ, про Ваш власний досвід стажування, про побачене власними очима – про це майже ніхто не пише взагалі; а цей може бути значно ширший за тематикою і складом авторів. Тож залишайте обидва ))
  На фейсбуці незручно постити великі матеріали, і шукати там важче. Отже, його можно використовувати для чогось неформально-миттєвого, і щоб він давав трафік на ці блоги; тобто там новина в 2-3 речення з фоткою і лінк на блог.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s