Тарас Прохасько в Могилянці


17 лютого Бібліотека Антоновичів Могилянки запрошує на зустріч з Тарасом Прохаськом. Дискусія про його нову книжку “БОТАКЄ”, і не лише про неї…Модерує зустріч Богдана Матіяш. Початок о 17-00.

З інтерв”ю Т.Прохаська : – Ви вже презентували книгу «БотакЄ» в кількох містах. Чим відрізнялися ці зустрічі, де була найцікавіша аудиторія? – Кожна авдиторія по-своєму найцікавіша. Їх неможливо порівнювати. Бо, порівнюючи, ми звужуємо кількість ознак, за якими відбувається порівняння (це як у тесті на чистоту води, коли пунктів оцінки є один або два, або десять, або тридцять, або більше, але всіх все одно врахувати ніколи не можна). Дуже багато залежить від модератора. Це модератори задають тон. Чи веселіший, чи інтимніший, чи легковажніший, чи серйозніший, чи літературознавчий. Так само велике значення має простір, в якому все відбувається – книгарня, клуб, авдиторія. Хочу сказати лише про одну закономірність. У Західній Україні атмосфера презентацій родинніша. На Східній, однак, ті люди, котрі приходять на щось таке, є значно спраглішими.

Створимо родинну атмосферу? Приходьте!

Книги Тараса Прохаська: “Інші дні Анни” (К.: Смолоскип, 1998),”FM Галичина (2001, 2004), “Непрості (2002),”Лексикон таємних знань” (2004),”З цього можна зробити кілька оповідань” (2005),”Порт Франківськ” (2006),”Ukraina”(2009), “Galizien-Bukowina-Express”(2007),”БотакЄ” (2010)

Advertisements

One thought on “Тарас Прохасько в Могилянці

  1. на східній Україні такі заходи – за диво. не можу погодитись, що вони таки спарагліші, але таке є дивним для них. и сприймають із великою пересторогою.
    на західній же Україні є значно білший плат традицій. тому, там це сприймають простіше.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s