Проект ELibUkr оголошує конкурс на заміщення посади координатора


Назва позиції: Координатор проекту ELibUkr (Електронна бібліотека України)
Місце: Київ, Україна
Проект є некомерційною неприбутковою організацією, і виконується з 2009 року за ініціативи Києво-Могилянської Фундації в Америці та 3-х провідних університетів України. Нині в консорціумі проекту 15 провідних університетів з усіх регіонів України.  Проект передбачає організацію доступу університетів країни до ліцензованих наукових електронних ресурсів, ресурсів відкритого доступу, в т.ч. через створений портал (www.elibukr.org), організацію тренінгів та інструкцій по користуванню е-ресурсами, проведення відповідних семінарів тощо.

Посада координатора передбачає:

  • загальне адміністрування проекту, координацію роботи представників проекту в різних університетах, організацію роботи технічних фахівців, підготовку звітів, спілкування і полагодження різноманітних питань з членами Виконавчої Ради та інформування членів Наглядової Ради проекту, спілкування з різноманітними урядовими і неурядовими організаціями, допомогу Виконавчому директору у питаннях логістики і підготовки проведення різних заходів. У обов’язки  також входить листування та  підтримка сайту проекту.

Претенденти повинні мати вищу освіту та бажаний досвід  роботи у проектах/ програмах, зокрема  у написанні звітів. Вітаються розвинені комунікативні навики, здатність працювати самостійно, приймати рішення, проактивність, бажання вчитися і розвиватися в межах проекту. Необхідне вільне володіння сучасними комп’ютерними офісними програмами та інформаційними та комунікаційними технологіями базового рівня. Беззаперечне вільне володіння англійською і українською мовами.

Проект пропонує творчу атмосферу і прозору систему конкурентної оплати праці. Рівень оплати залежить від досвіду та кваліфікацій. Три місяці випробувальний період з підписанням контракту не менше ніж на 1 рік та можливим продовженням відповідно до успіхів працівника.

Резюме надсилати на адресу:  yaroshenko@ukma.kiev.ua до 30 квітня 2011р.  Рекомендаційні листи вітаються.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s