Заряд любові від Юрка Іздрика


Щодо прізвиська “гуру” – є такий дуже відомий Івано-Франківський блогер, в нього був пес, він називався Гуру, вівчур. Він був дуже гарний, але здох рік тому. Ну і його кличка перейшла мені в якості додаткового псевдо” 🙂

З інтерв”ю на “Українській правді” – http://life.pravda.com.ua/interview/2009/09/10/26589

Довгоочікувана зустріч з “гуру” сучасної української літератури – Юрком  Іздриком, письменником, художником, музикантом, головним редактором легендарного часопису “Четвер”  відбудеться  якраз в четвер – 7 квітня 2011 року о 18-00 у Бібліотеці Тетяни та Омеляна Антоновичів НаУКМА.

В книжках Іздрика, за його висловом “дофіґа любові,  і дофіґа мудрих думок. Мабуть, з ненависті можна писати твори, і мабуть, цей заряд ненависті не конче буде вражати. Він може бути конструктивним, але заряд любові – це ж набагато краще”.

Запрошуємо на зустріч, а в кого не вийде – читайте твори Іздрика: “Острів КРК”, “Воццек”, “Подвійний Леон”, «Інший формат: Юрко Іздрик», «AM™» (Львів: Кальварія, 2004), «3:1» — це «Острів Крк», «Воццек» і «Подвійний Леон» (Харків: «Клуб Сімейного Дозвілля», 2009), «ТАКЕ» (Харків: „Клуб Сімейного Дозвілля“, 2009), «Флешка-2GB» („Грані-Т“, 2009).

 

 

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s