Фотовиставка “Народна війна 1917 – 1932 років”


З 5 до 15 квітня у Філологічній Бібліотеці НаУКМА (1 корп.) триватиме фотовиставка “Народна війна 1917-1932 років”

Музейну експозицію розроблено дослідниками Київської організації Товариства Меморіал ім. В.Стуса  на основі опрацювання близько 1500 архівних справ з державних та галузевих архівів 18-ти областей України. Виставку присвячено питанням національно-визвольної боротьби українців у період від розпаду Російської імперії до Голодомору й етноциду 1932 – 1933 рр., зокрема, національній самоорганізації українства в 1917 році на власній етнічній території та в діаспорі, державотворчим змаганням українства й повстанському рухові в Україні. Новизною виставки є неупередженість викладу матеріалу, наочність й ілюстративність викладу, наведення узагальнених статистичних даних щодо динаміки державотворчого та повстанського руху, загального числа повстанських загонів та їхньої кількості по окремих регіонах України.

Запрошуємо!

Advertisements

2 thoughts on “Фотовиставка “Народна війна 1917 – 1932 років”

  1. Ще одна стаття : “Відкриття виставки “Народна війна” у Могилянці зібрало аншлаг” – http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/020737/

    Див.: “Усілякі табачники нав’язують нам думку про існування двох Україн: патріотичної Галичини і совкової інертної решти. Ця виставка – потужний удар по такому уявленню. Вона свідчить, що боротьба за незалежність України почалася з центру і сходу. Причому, якщо боротьбу бандерівців вороги очорнювали (але не замовчували), то боротьбу мешканців сходу й центру приховували, замовчували, про це багато років нічого не було відомо. Коли розказуєш східнякам, що ці отамани – їхні односельці і предки, – в людей відкриваються очі, вони починають усвідомлювати масштаби нав’язуваної їм брехні.”

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s