Вересневі новинки у фонді бібліотеки


Вересень місяць завжди дуже цікавий для комплектування бібліотечного фонду – українські видавці, готуючись до Львівського форуму, видають багато новинок. Бібліотека, зі свого боку, намагається якомога швидше отримати ці книги. Та, як звичайно, процес замовлення-оплати-доставки  займає пристойну кількість часу. Тому поки замовлені видання чекають своєї черги, щоб бути оплаченими через  казначейство, бібліотекарі швиденько з’їздили до Львова, щоб привезти найсвіжіших книжечок.

І так, з пилу – з жару, серед новинок – переможці ґран-прі цьогорічного Форуму видавців «П’ятикнижжя» Грицька Чубая та «Фізика майбутнього» Мічіо Кайку,  а також новий роман Юрія Макарова «За чверть десята»,  збірник української жіночої прози «З непокритою головою», переклад зі шведської «Ще раз, капітане!» Ейвінда Юнсона та інші.  Загалом більше двох десятків книг були придбані  на Форумі.

Проте, як знаєте, придбання книг – це не основна стаття поповнення фонду бібліотеки НаУКМА. Більшість книг ми отримуємо як дарунки чи  через різноманітні ґранти. От цього місяця через пані Ольгу Брюховецьку ми отримали 59 примірників книг за ґрантом Erste Foundation. Це наукові видання англійською та російською мовами з політології, культурології та інших дисциплін. Серед цих книг близько 10 назв видані у ньюйорксько-лондонському видавництві Verso (серія Radical Thinkers), 18 книг – із серії «История сталинизма» московського видавництва РОССПЭН тощо.

Велику кількість книг із власної бібліотеки кілька днів тому передав і пан Ігор Мойсеїв, автор таких філософських та культурологічних досліджень, як  Мойсеїв, І. К. Космос Тараса Шевченка : поезія, проза, образотворчість : культурологічне дослідження семантики і числокодів / Ігор Мойсеїв ; ВУФЕЦ “Рідна хата”. – [б.м.] : [б.в.], 2009. – 389 с. ; Мойсеїв, І. К. “Незбагненна божественна таємниця…” : філософія в мистецтві Тараса Шевченка : лекції, студії / Ігор Мойсеїв. – К. : [УкрСІЧ], 2013. – 361 с. тощо.Зараз книги, подаровані паном Ігорем знаходять у відділі комплектуванні і перебувають на етапі обробки, але з часом будуть доступні користувачам.

Загалом же бібліотека лише за ці три тижні вересня долучила до свого фонду більше тисячі примірників видань різноманітної тематики. Якщо хочете бути в курсі новинок, що цікавлять Вас, підписуйтесь на розсилки через наш електронний каталог або користуйтеся сервісом «Нові надходження».

Т.Борисова, зав.відділу комплектування

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s