Будьте завжди в курсі нових надходжень до бібліотеки!


Щодня в електронному каталозі з’являються десятки нових записів про надходження до Могилянської книгозбірні: друковані книжки та часописи, електронні ресурси та ін. Слово “нові” не варто сприймати буквально. Адже це не тільки видання останніх років, а й попередніх років чи навіть минулих століть, що були подаровані бібліотеці у складі різних колекцій. Кожний інтернет-користувач може отримувати розсилку або відслідковувати оновлення фонду Могилянської книгозбірні за обраною галуззю знань. Для цього у розділі “Нові надходження” в електронному каталозі можна обрати зручний для себе спосіб отримання цієї інформації:

1. Переглянути список надходжень до бібліотеки за ключовим словом або іншими параметрами (період, день надходження, галузь знань).

2. Підписатися на доставку інформації про нові надходження за обраною чи визначеною персонально Вами тематикою на Вашу електронну скриньку. Якщо хоч одна нова книжка за обраними критеріями з’явиться в бібліотечному фонді, Ви отримаєте повідомлення про це на електронну пошту.

3. Оформити підписку на RSS-канал, тобто скористатися технологією, що дозволяє бачити оновлення на обраному сайті, не заходячи на нього безпосередньо.

Для оформлення RSS-підписки, тисніть на піктограму RSS. Так званих RSS-рідерів існує безліч: локальні програми, браузери, онлайн-сервіси. Радимо скористатися онлайн-рідерами, що  дають  можливість читати стрічку новин з будь-якого комп’ютера, підключеного до Інтернету. Такими є, наприклад, сервіси Feddly та Oldreader.

oldreader
feedly

Ці онлайн-сервіси дозволяють переглядати бібліографічні описи і в разі потреби замовлення швидко переходити на відповідний запис у каталозі.

Якщо тематичні групи, визначені у розділі Нові надходження, не охоплюють потрібну галузь і необхідно сформувати потік за більш конкретизованою темою чи параметром, у цьому допоможе інший сервіс каталогу – “Розсилки”. На відміну від попередніх можливостей, він доступний лише зареєстрованим користувачам бібліотеки. Перейти до інструкції.

2 thoughts on “Будьте завжди в курсі нових надходжень до бібліотеки!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s