Happy #libraryshelfie Day!


Зловили в мережі ідею, яку неможливо не підхопити. У середу, 28 січня, відбудеться другий щорічний день бібліотечного селфі. Ініціатива належить Нью-Йоркській публічній бібліотеці, яка у відповідь на день музейного селфі закликала всіх, хто любить книжки та читання, робити фото книжкових полиць (бібліотечних чи власних) або себе на їхньому фоні. А в результаті поєднання співзвучних в англійській мові слів “селфі\самчик” та “полиця” з’явився оригінальний для такого флешмобу хештег #librarieshelfie ( #libraryshelfie).

Отже, 28 січня опублікуйте у соцмережах Facebook або Twitter фото книжок, полиць чи шаф з хештегом #libraryshelfie.  Якщо візит до бібліотеки у цей день не за планом, покажіть світу свою персональну колекцію чи її частину. Не забудьте також додати #naukma, #kmalibrary щоб ми змогли знайти своїх героїв, або залиште фото чи посилання на сторінці бібліотеки у Facebook!

10414428_828844843840776_5774078424685390650_n
P.S. від 4 лютого 2015.

Приємно, що на наш заклик відгукнулися багато бібліотек і Україна теж приєдналася до всесвітнього флешмобу. Ми отримали величезне задоволення від можливості подивитись неформальні фото колег, відвідувачів бібліотек з усього світу, а також бібліотечних інтер’єрів та власне книжкових полиць. Сподіваємось, ви теж знайшли час поблукати мережами. Якщо ні, то зробити це ніколи не пізно. Для перегляду фото учасників флешмобу, нагадаємо, у полі пошук соціальних мереж Facebook, Twitter, Instagram треба ввести теги #libraryshelfie (#libraryshelfieday).

По закінченню флешмобу, Нью-Йоркська публічна бібліотека зробила ревізію шелфі в мережі Інстаграм. День виявився багатим на сюжети та композиції, було чимало креативно оформлених полиць, полиць-веселок, полиць з іграшками, полиць-хованок,  конспіративних фото з книжками, тематичних чи авторських полиць та звісно фото бібліотекарів біля полиць. Так виглядають 15 #shelfie, що найбільше сподобались бібліотеці-ініціатору флешмобу.

Thanks so much to everyone who participated in this year's #libraryshelfie day, you are all truly awesome! We hope you found some cool new libraries to follow, and maybe even some fellow book-lovers. Here are the 15 of #nypl's favorite #libraryshelfie posts: @umdlibraries kept us apprised of current events; @kchysmith, @emilycontois, and @hermanmiller were all Pinterest-worthy; @syossetlibrary and @uoglibrary gave us optical illusions; @hoeb4u, @ngadc, @markf, and @burrky all had interesting shelving perspectives; @uwmlibraries, @sabugov, and @newyorkermag posted beautiful #frankenbooks; and @fisherlibrary and @sarahstands showed us that monotone or color-coded stacks of books can be simply gorgeous. Thank you again to all who participated – we can't wait to do it again next year!

A post shared by The New York Public Library (@nypl) on

А нижче пропонуємо #shelfie, що дуже сподобались нам 🙂

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s