Бібліотека каже випускникам “До зустрічі!”


28 червня відроджена Могилянка святкуватиме ХХІ Конвокацію.

Цього дня бакалаври та магістри останнього року навчання підкинуть бонет, отримають диплом і стануть частиною Alumni спільноти НаУКМА. З цього моменту випускники розпочнуть чи продовжать будувати свою професійну кар’єру. Проте навчання на цьому аж ніяк не завершено, воно перейде на якісно новий етап. А Могилянська бібліотека радо цьому сприятиме. Ми пропонуємо вам уже знайомі послуги, сервіси та ресурси, але як випускникам.

Послуги бібліотеки, якими можна продовжувати користуватися після завершення НаУКМА:

  1. Користування фондами бібліотеки у читальній залі. Як випускник НаУКМА, Ви маєте право оформити читацький квиток терміном на 1 рік (вартість – 100 грн). Читацький квиток дає можливість замовляти книги через електронний каталог, користуватися документами з фондів бібліотеки у читальних залах, залишати видання на бронеполиці.
  2. Користування електронними ресурсами бібліотеки віддалено. Після оформлення читацького, Ви можете такою отримати персональні логін і пароль для авторизованого віддаленого доступу до електронних ресурсів бібліотеки. Бази даних бібліотеки – це актуальне джерело інформації, яке може стати в нагоді у Вашій професійній діяльності.
  3. Розсилки про нові надходження до е-каталогу. Ви можете оформити підписку для отримання інформації про нові видання у фонді бібліотеки НаУКМА, для того щоб завжди бути в курсі наповнення фонду з цікавих Вам тем через RSS-канал або традиційну розсилку.
  4. Представляти роботи в е-архіві НаУКМА eKMAIR. Після завершення навчання – Ви все одно залишаєтесь частиною Могилянської спільноти, тому Ви можете розміщувати свої статті, результати досліджень, інші матеріали в інституційному репозитраії НаУКМА eKMAIR. Ви не лише забезпечите своїм працям хороше збереження та високе розміщення в результатах пошуковиків, а й сприятимете розбудові іміджу Alma mater у світі.
  5. Відвідування  тренінгів. Бібліотека щосереди проводить різні тренінги: про електронні ресурси, основи інформаційного пошуку, наукометричні показники, бібліографічні менеджери тощо. Тематика тренінгів змінюється залежно від запитів користувачів чи актуальності, тренінги проводять спеціалісти бібліотеки та запрошені професіонали, тому слідкуйте за розкладом і приходьте!

Так само як і  протягом навчання, ми будемо допомагати Вам розвиватися, вдосконалюватися, не зупинятися. Ми не прощаємося, ми лиш говоримо “До зустрічі!”.

1922137_700044760125316_3013924253916061815_n (1)

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s