Бібліотека Могилянки в Google Академія


gaХороша новина для всіх тих, хто полюбляє використовувати пошуковий інтерфейс Google Академія – тепер Ви зможете легко та оперативно дізнатися про наявність доступу до тих чи інших електронних ресурсів у бібліотеці НаУКМА за допомогою Google Академії. Увійдіть в обліковий запис у Google Академія, оберіть пункт головного меню «Налаштування» – «Бібліотечні посилання», у полі пошуку відшукайте «University Of Kiev-Mohyla Academy – EBSCOhost Full Text», поставте позначку та натисніть кнопку «Зберегти».

Після цього, усі електронні ресурси, що доступні в НаУКМА, повинні розпочати відображатись у результатах пошуку Google Академія.

ga2

Дізнатись більше про можливості безкоштовної спеціалізованої пошукової системи Google Академія Ви зможете перечитавши лінивчик написаний для молодих дослідників, які тільки розпочинають знайомитись з тонкощами пошуку академічної літератури.

Також, нагадуємо, що Могилянська бібліотека пропонує своїм читачам послугу «Віддалений доступ», завдяки якій Ви зможете користуватися передплаченими електронними ресурсами зі свого персонального комп’ютера перебуваючи навіть за межами Академії.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s