Публікації могилянців у журналах Q1 за перше півріччя 2016 р.


Незабаром  червень, а це означає, що наближається перше преміювання співробітників НаУКМА за публікації у виданнях, що індексуються в міжнародних наукометричних базах Web of Science Core Collection та (чи) Scopus. З повним переліком претендентів на премії можна ознайомитись за посиланням, а ми вирішили окремо відзначити публікації наших науковців у журналах 1 квартилю, що входить до числа найкращих у своїх предметних галузях.

kostyaПрацівник кафедри фізико-метематичних наук Костянтин ЄРШОВ відзначився відразу двома публікаціями у журналах 1 квартилю – Curvature and torsion effects in spin-current driven domain wall motion та Rashba Torque Driven Domain Wall Motion in Magnetic Helices.

 

mazinЗавідувач кафедри англійської мови Дмитро МАЗІН довів, що українські гуманітарії можуть публікуватися не просто в престижних, а й в найкращих наукових журналах – A Canada-Ukraine collaborative initiative for introducing inclusive education for children with disabilities in Ukraine: participant perspectives.

 

maltsevaЯкщо попередні роботи могилянців було написано у співавторстві з іншими науковцями, то працівниця кафедри соціології Катерина МАЛЬЦЕВА відзначилась одноосібною публікацією у топовому «Journal of Mixed Methods Research» – Using Correspondence Analysis of Scales as Part of Mixed Methods Design to Access Cultural Models in Ethnographic Fieldwork: Prosocial Cooperation in Sweden.

Вітаємо колег з чудовими публікаційними досягненнями та дякуємо за якісне представлення наукових здобутків НаУКМА на світовому рівні!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s