Могилянська бібліотека склала афішу культурно-освітніх заходів, що відбуватимуться у Києві з 13 по 21 серпня. Як би не хотілося наприкінці тижня з полегшенням зітхнути і відпочити на канапі з книжкою чи з мишкою, але, обравши ці сім пропозицій, отримуєш більше: поживу для думок у поєднанні зі спілкуванням та прогулянками. Дискусії, зустрічі, читання й кіноперегляди мають різні локації – від залів Pinchuk Art Center до парку в центрі міста, від Музею історичних коштовностей України до media-room Американської бібліотеки, і дозволяють вловити відгомін минулого, глянути на перспективи майбутнього і помітити те, що поруч. Тож – гайда за відпочинком і знаннями:

13 серпня, 14:00 – ознайомча презентація «Художники Індії часів Тагора» правозахисниці д-ра Мрідули Гош про вплив Рабіндраната Тагора на тогочасних митців.Організовує: Музей Богдана та Варвари Ханенків. Вартість: вхідний квиток до зали музею – 20 грн. Реєстрація: не зазначено.

14 серпня, 15:00 – авторська екскурсія до Дня археолога «Археологія – пам’ять із глибини тисячоліть» в МІКУ. Організовує: Національний музей історії України. Вартість: 15 грн + вхідний квиток. Реєстрація за телефоном 280-13-96 або за посиланням.

14 серпня, 18:00 – екстремальні читання ReadInExtreme (RIE) Тема: Саме Той День. Кожен учасник отримує 5 хвилин, щоб прочитати вголос уривок з обраної книжки на тему, визначену майстром. Організовує: NaNo в бібліотеці. Участь безкоштовна. Без реєстрації.

15-21 серпня – літературна програма «Біль пам’яті» на вшанування жертв Бабиного Яру. У програмі лекції, дискусії, кінопокази. Організовує: Pinchuk Art Centre. Участь безкоштовна. Обов’язкова попередня реєстрація за посиланням.

17 серпня, 19:00 – Business social selfie. Освітні ініціативи за підтримки бізнесу. Зустріч, покликана сприяти втіленню соціальних освітніх проектів, відбудеться на території KMArtYard Організатори: Соціальний консалтинг “Параграф” та Міжнародна молодіжна палата JCI Ukraine. Участь безкоштовна. Реєстрація за посиланням.

19 серпня, 18:30 – презентація проекту «Ukrainer» (Київ) про експедицію, що має на меті заново відкрити Україну. Учасники: Богдан Логвиненко, Тарас Ковальчук, Дмитро Охріменко. Організовує: Книгарня «Є». Участь безкоштовна. Без реєстрації.

Впродовж серпня заняття з психології, кіно- та розмовний клуб з Джиммі Гіллом. Організовує: Американська бібліотека ім. В. Китастого, зокрема: 15 серпня, 17 серпня, 15:00 – криміналістична психологія; 16 серпня, 15:00 – кіноклуб; 18 серпня, 15:00 – англомовний розмовний клуб. Участь безкоштовна. Без реєстрації.

Приємного відпочинку!

P.S.: Але, якщо ніщо зі згаданого Вам не сподобається, чому б не взяти книжку на прогулянку?

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s