Студентська колегія провела серед студентів НаУКМА опитування, котре з’ясувало, що студенти зацікавлені у подовженні тривалості роботи бібліотеки. Серед 327 респондентів 264 потребують доступу до бібліотеки у вечірні години під час заліково-екзаменаційної сесії.

studenty

“Опитування щодо подовження годин роботи бібліотеки Антоновичів”              Студентської Колегії НаУКМА

 

У всі попередні роки бібліотека НаУКМА радо відгукувалася на подібні запити та намагалася підтримати користувачів, особливо студентів молодших курсів, напередодні іспитів у найбільш напружені вечірні години. Наразі з-поміж усіх бібліотек найдовше працює Бакалаврська бібліотека імені Тетяни та Омеляна Антоновичів, що обслуговує користувачів з 8:30 до 20:30.

Беручи до уваги бажання студентів та враховуючи ініціативу Студентської колегії, бібліотекарі готові провести експеримент під час наступної зимової сесії: змінити графік роботи читальних зал на цей період, щоб обслуговувати читачів до 21:30.

Антоновичі_січень2017

Читальна зала 25 Бібліотеки Антоновичів напередодні зимової сесії 2016-2017

Однак для втілення задуманого могилянській спільноті ще слід вирішити багато непростих завдань: подбати, щоб нововведення не суперечило нормам трудового законодавства України; за відсутності корпоративного транспорту, знайти спосіб, як добиратися додому бібліотекарям, котрі мешкають поза межами Києва; підлаштувати до бібліотечних змін графік роботи інших внутрішніх служб Академії, які підтримують чистоту та порядок у приміщеннях; налагодити освітлення дороги до бібліотеки у вечірні години…

Запрошуємо всіх могилянців до конструктивного діалогу. Віримо, що спільними зусиллями нам і надалі вдаватиметься робити навчання у бібліотеці зручним та продуктивним.

biblioteka_apr2017

 

 

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s